Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jummary Mr. Jummary
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

sales@angeltondal.com

86-755-89992216

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

ABOUT US

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

Основана во 2004 година, Хенгстар е светски провајдер на индустриско решение за LCD контролни табли, ЛЦД монитори, индустриски компјутери, паметен дисплеј, дигитална сигнализација, Раширен бар LCD дисплеј, дигитална конференција Табла и разни производи од ЛЦД. Од почетокот, денешниот Хенгстар има 15-годишно искуство фокусирано на R&D (истражување и развој) LCD контролни табли со индустриски оддел, дизајнирање и производство на ЛЦД-монитори, индустриски компјутери, Андроид таблет компјутер и други производи со LCD екран на бар-екран. Производите на Хенгстар широко се применуваат на ЛЦД со индустриска и воена класа. Во меѓувреме, на производни линии, собираме ЛЦД ТВ, дизајнираме и произведуваме монитори за мултимедијално рекламирање и монитори на отворена рамка. Во последниве години, Хенгстар ја прошири својата линија на производи до интерактивни дигитални сигнали, индустриски дисплеи, компјутерски таблети Андроид и индустриски компјутери. Особено, Хенгстар се фокусира на развој на производи за професионални пазари, како што се екрани на отворено, морски, воени, авијациски, логистички, медицински и индустриски полиња за автоматизација.Денес Хенгстар држи иновации како наше мото, квалитет како и нашиот живот. Hengstar ќе ја задржи иновацијата за да биде во чекор со новата технологија на LCD индустриски; не само што обезбедува широк и длабок спектар на производи со добар квалитет, туку обезбедува и професионални услуги во прилагодување на производи и управување со проекти за да ги задоволи сите барања на клиентите.

ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОДУКТИ

ПРОИЗВОДИ

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

ПРОИЗВОДИ

ФИНАНСИРАНИ ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТ

Тел: 86-755-89992216

Fax: 86-755-89992236

Мобилен телефон: +8613923773785

Е-пошта: sales@angeltondal.com

Адреса: F/3,No.20 Building, Xinkang 2nd Road, Pingshan District, Shenzhen City, China. , Shenzhen, Guangdong

Земја / регион: China

Веб-страница: https://www.angeltondal.com

Изложбен салон Босго: http://angeltondal.mk.bossgoo.com

Список со поврзани производи