Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jummary Mr. Jummary
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

sales@angeltondal.com

86-755-89992216

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

ABOUT US

Shenzhen Hengstar Technology Co., Ltd.

E themeluar në vitin 2004, Hengstar është një ofrues i zgjidhjeve industriale botërore për bordet e kontrolluesve LCD, monitorët LCD, PC industriale, Smart Display, Signage Digital, Ekrani i shtrirë LCD Bar, Konferenca Dixhitale Whiteboard dhe një shumëllojshmëri e produkteve LCD. Që nga fillimi, Nowaday `s Hengstar ka 15 vjet përvojë të përqëndrohet në R&D (hulumtim dhe zhvillim) bordet LCD kontrollues të klasës industriale, hartimin dhe prodhimin e vëzhguesve LCD, PC industriale, PC Tablet PC dhe produkte të tjerë të Bar Screen LCD. Produktet e Hengstar janë aplikuar gjerësisht në LCD të klasave industriale dhe ushtarake. Në ndërkohë në linjat e prodhimit, ne mbledhim TV LCD, projektojmë dhe prodhojmë vëzhgues të reklamave me shumë media dhe monitorues të kornizave të hapura. Vitet e fundit, Hengstar ka zgjeruar linjën e saj të produkteve në sinjalistikë dixhitale interaktive, ekrane industriale, PC Tableta Android dhe PC industriale. Në veçanti, Hengstar përqendrohet në zhvillimin e produkteve për tregje profesionale si ekrane në natyrë, detare, ushtarake, aviacioni, logjistikë, fusha automatike mjekësore dhe industriale. Hengstar i ditës së sotme mban inovacionin si moton tonë, cilësi si dhe jeta jonë. Hengstar do të mbajë inovacionin për të mbajtur ritmin me teknologjinë e re të LCD industrial; jo vetëm që siguron një gamë të gjerë dhe të thellë të produkteve me cilësi të mirë, por gjithashtu ofron shërbime profesionale në personalizimin e produkteve dhe menaxhimin e projektit për të kënaqur të gjitha kërkesat e klientit.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-755-89992216

Fax: 86-755-89992236

Celular: +8613923773785

Email: sales@angeltondal.com

Adresë: F/3,No.20 Building, Xinkang 2nd Road, Pingshan District, Shenzhen City, China. , Shenzhen, Guangdong

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.angeltondal.com

Bossgoo Showroom: http://angeltondal.sq.bossgoo.com

Lista e produkteve të përafërta